Домашні завдання / 6 клас / 19 травня

05.19.2020

19 травня

У вправі 6 потрібно скласти речення з дієсловами, що зашифровані в малюнках. Це все повсякденні дії типу «прокидатися», «одягатися», «йти до школи», «їсти», «спати»… Іноді крім дієслова треба додати ще щось, наприклад «їсти сніданок / бутерброд», «вдягати светр». Отримаємо коротенькі речення «Adam je kanapkę”, „Olivia bierze prysznic” і так далі.

У вправі 8 складіть міні-пазли, тобто поєднайте початок і кінець слова чи фрази, які називають час. Потім їх треба пронумерувати 1 – ранок, 2 – перед обідом, 3 – опівдні… Можна одразу записати в рядок по порядку, можна записати в рядок і поставити цифри. Початок і кінець одного слова / словосполучення записуємо разом, НЕ в два стовпчики.

«1 rano; 2 przed południem, 3 w południe…»

Пам’ятайте, що підсумкові контрольні пишемо не в п’ятницю, а раніше, графік вам повинні були показати. Так робиться для того, щоб в день була тільки одна контрольна, а не всі разом. В день контрольної я пришлю код доступу до тесту на сайті НаУрок. Буде тільки одна спроба проходження, тому постарайтеся з першого разу зробити всі завдання. Час буде обмежений.